Fuar Hakkında | WORLD MILL TECH


TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından Değirmen ve Sektör Makinaları Üreticileri Derneği (DESMÜD) işbirliği ve Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF)Türkiye Yem Sanayicileri Birliği (TÜRKİYEM-BİR), Uluslararası Hububat Bilimi ve Teknolojisi Birliği (International Association for Cereal Science and Technology - ICC) desteği ile gerçekleşen WORLD MILL TECH 2018 - Dünya Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı,
29 Mart – 1 Nisan 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece – İstanbul’da başarıyla sona ermiştir.

Değirmen Makineleri, ekipmanları ve yan sanayi sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, Değirmen Makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetlerini sergilediği fuar, yerli ve yabancı katılımcıların, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda yeni iş bağlantıları kurmaları için önemli fırsatlar oluşturmaktadır.
 
29 Mart – 1 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Fuarda Un, İrmik, Mısır Tesisleri / Anahtar Teslimi, Temizleme ve Tavlama, Öğütme, Eleme Makineleri, Taşıma ve Paketleme Sistemleri ve Ekipmanları, Elektrik, Otomasyon ve Randıman Sistemleri, Katkı Maddeleri, Bulgur Tesisi, Temizleme ve Ön Yıkama Sistemleri, Pişirme, Soğutma ve Kurutma Sistemlerinin yanı sıra, Kabuk Soyma, Kırma ve Parlatma Makineleri ve Ekipmanları, Sınıflandırma Sistemleri ve Ekipmanları, Ambalajlama Makineleri ve Ekipmanları  üreten bir çok sektörün öncüsü firma katılımcı olarak yer almıştır.

Dünya Değirmen Makineleri İhracatında Türkiye’nin üst sıralarda yer alması ve son yıllarda hububat & bakliyat işleme sektöründeki teknolojik gelişmelerin öne çıkması Türkiye’yi Değirmen ve Değirmen Makineleri alanında dünyanın cazibe merkezi haline getirmektedir.
 
Çok sayıda yerli ve yabancı firmanın katılımıyla organize edilen World Mill Tech Fuarı, Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya birçok önemli firmaya da ev sahipliği yapmıştır. 

​World Mill Tech Fuarı Tüyap Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece - İstanbul'da ilk kez düzenlenmiş ve başarıyla sona ermiştir.

Tüm Katılımcı ve Ziyaretçilerimize Fuarımızın başarılı geçmesinde sağladıkları destek ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.