Fuar Hakkında / WORLD MILL TECH


TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından Değirmen ve Sektör Makinaları Üreticileri Derneği (DESMÜD) işbirliği ve Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF), Türkiye Yem Sanayicileri Birliği (TÜRKİYEM-BİR), Uluslararası Hububat Bilimi ve Teknolojisi Birliği (International Association for Cereal Science and Technology - ICC) desteği ile gerçekleşecek WORLD MILL TECH 2018 - Dünya Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı,
29 Mart – 1 Nisan 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece – İstanbul’da sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Değirmen Makineleri, ekipmanları ve yan sanayi sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, Değirmen Makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetlerini sergileyecekleri fuar, yerli ve yabancı katılımcıların, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda yeni iş bağlantıları kurmaları için önemli fırsatlar oluşturacak.
 
Dünya Değirmen Makineleri İhracatında Türkiye’nin üst sıralarda yer alması ve son yıllarda hububat & bakliyat işleme sektöründeki teknolojik gelişmeler sayesinde; Değirmen Makineleri Teknolojileri & Yan Sanayi ihtiyacının giderek artması World Mill Tech 2018 Fuarına dünya çapında ilgiyi arttırmaktadır.
 
Çok sayıda yerli ve yabancı firmanın katılımıyla organize edilecek World Mill Tech Fuarı, Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya uzanan geniş coğrafyadaki değirmen sektörü profesyonellerinin yeni adresi olacak.